KONST / Litografier / Färglitografier 16606105
nr 1660 6105
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Färglitografier, 3 st, Interiörer. Signerade, yttermått inklusive ram: 56x73 - 76x91 cm
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2024
kl 18:44:55
25/11 18:39:55
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås